ش. آوریل 20th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

حضور «برای آوا» در جشنواره بین المللی فیلم مستقل مادرید


در دنیای پرتلاطم اما پرامید سینما، اثری نوآورانه به نام «برای آوا»، ساخته‌ی دست‌های هنرمند محسن سراجی و فرانک فروتن، به عرصه جهانی گام نهاده است. این فیلم که با داستانی مملو از رفاقت و همدلی بین نوجوانان به زبان سینما بازگو می‌شود، در چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستقل مادرید به نمایش درمی‌آید.

پرتوی از هنر نوجوانی

«برای آوا» با پرداخت به داستانی نوجوان‌محور، روایتی از رفاقت و تلاش گروهی از دختران جوان برای کمک به دوست افغانشان را به تصویر می‌کشد. در این مسیر، عشق به هنر و تئاتر روح تازه‌ای به داستان می‌بخشد و پیام‌هایی از امید، دوستی و تلاش برای دستیابی به حقوق انسانی را مخابره می‌کند.

عوامل پشت پرده

این اثر هنری با درخششی خیره‌کننده از سوی مهدی زمین پرداز، نگار عابدی، رضا جهانی و فرانک فروتن، همراه با هنرنمایی جوانان نوپایی چون هدیه زمان، آیدا مرادی، صبا احمدی و دیگر ستارگان نوظهور روی صحنه رفته است. دستانی هنرمند چون عبدالقادر طاهازاده در فیلمبرداری، شروین منیعی در تدوین و آرش قاسمی در صداگذاری، بر درخشندگی این اثر افزوده‌اند.

نگاهی به پیشینه و آینده

«برای آوا» با پخش بین‌المللی توسط خانه تئاتر البرز، توانسته است در جشنواره‌های متعدد بین‌المللی به نمایش درآید و جوایز ارزنده‌ای را از آمریکا و هندوستان دریافت کند. حضور در جشنواره فیلم مستقل مادرید نیز فصل نوینی از این پیروزی‌ها را رقم می‌زند.

پیام برای آینده

با نگاهی به آینده و ادامه‌ی راه در جشنواره‌های بین‌المللی، «برای آوا» نه تنها یک اثر هنری، بلکه نمادی از آرمان‌ها و ایده‌آل‌های انسانی است. این فیلم پلی است بین فرهنگ‌ها، مرزها و دل‌ها که با هنر و احساسات خود، مخاطبان جهانی را به خود جلب می‌کند.

جمع‌بندی:

«برای آوا»، بیش از یک فیلم، پیامی است به جهانیان که حتی در دورترین گوشه‌های دنیا، داستان‌های نوجوانانه‌ای وجود دارند که می‌توانند قلب‌ها را به لرزه درآورند و جهانی پر از محبت و فهم متقابل را ترویج دهند.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *