ی. جولای 21st, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

بازیگر محبوب سریال فرندز از دنیا رفت

افتخارات و زندگی بازیگر نام آشنای فرندز

جسد بی‌جانِ متیو پری، بازیگر سریال محبوب و جاودان “فرندز” (دوستان) در خانه‌ا‌اش پیدا شد. این خبر به سرعت به تمام طرفداران سینما و تلویزیون سراسر جهان آسیب رساند. او نه تنها یک هنرپیشه بود بلکه نماینده‌ای از یک دوره طلایی در تاریخ تلویزیون.

زندگی و حضور هنری

متیو پری، با ورود به نقش «چندلر بینگ» در سریال دوستان، وارد دنیای سرگرمی شد. او در دهه ۱۹۹۰ با این نقش جاودانه، جای خود را در دلهره‌ی مخاطبان یافت. این شخصیت با انتقال‌دهنده‌ی خوبی از طنز و احساسات، مردم را به خنده و گریه برآورد.

سریال فرندز: یک افسانه تلویزیونی

سریال فرندز که از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ پخش شد، داستان زندگی شش دوست صمیمی در شهر نیویورک را به تصویر می‌کشید. این اثر هنری توانست با شخصیت‌های شیرین و داستان‌های جذابش، مخاطبان را بر بالیند و تبدیل به یکی از پرطرفدارترین سریال‌های تلویزیونی دهه ۹۰ کند. آخرین قسمت این سریال با بیش از ۵۲.۵ میلیون بیننده، به عنوان پربیننده‌ترین قسمت یک سریال تلویزیونی در دهه ۹۰ ثبت شد.

انتخابات سینمایی و جایگاه در فیلم‌ها

پس از موفقیت در دوستان، پری در چندین فیلم سینمایی هم به ایفای نقش پرداخت. فیلم‌هایی چون «فولز راش این» (احمق‌ها بشتابید)، «آلموست هیروز» (تقریبا قهرمان) و «هول ناین یاردز» (همه نه یارد) نشان‌دهنده‌ی توانایی هنری او بودند.

وداع با یک افسانه

با درگذشت متیو پری، دنیای سینما و تلویزیون یکی از برجسته‌ترین و محبوب‌ترین بازیگران خود را از دست داد. او همواره در خاطرات مخاطبان به عنوان یک بازیگر استثنایی و دوست‌داشتنی خواهد ماند.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *