ش. آوریل 20th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

ماکرون: فرانسه محکوم به پایان دادن به بی‌رحمی‌های رژیم صهیونیستی در حق فلسطینیان است

واکنش ماکرون به حمله به بیمارستان المعمدانی در غزه

رئیس‌جمهور فرانسه، امانوئل ماکرون، با ابراز تأسف و نفرت نسبت به حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی در نوار غزه، نسبت به این جنایت شدیداً انتقاد کرد. وی این حمله را نه تنها به نقض حقوق بشر و بی‌رحمی توصیف کرد بلکه اظهار کرد هیچ توجیهی نمی‌تواند چنین حمله‌ای را به بیمارستان یا افراد غیرنظامی توجیه کند.

فراخوان فرانسه برای کمک انسانی به غزه

ماکرون همچنین به ضرورت فوری ارسال کمک‌های انسانی به نوار غزه تأکید کرد. او این اقدام را لازم و ضروری دانست تا مردم مظلوم فلسطین در این شرایط دشوار به کمال نیازهای پزشکی و انسانی دسترسی داشته باشند.

جنایت جدید رژیم صهیونیستی

به گزارش وزارت بهداشت در غزه، ارتش رژیم صهیونیستی در یک حمله هوایی وحشیانه به بیمارستان المعمدانی در مرکز نوار غزه اقدام به بمباران کرد. این حمله وحشیانه باعث شهادت حداقل ۵۰۰ نفر از مردم بی‌گناه فلسطینی در این بیمارستان شد.

نهادهای بین‌المللی فراخوان به پایان دادن به این فاجعه کردند

انجمن‌ها و نهادهای بین‌المللی در سراسر جهان نیز از رژیم صهیونیستی خواستند تا به این حملات بی‌رحمانه پایان دهد و از نقض حقوق بشر در نوار غزه دست بردارد. این حملات نه تنها جان‌های بی‌گناه را در خطر انداخته بلکه به بیمارستان‌ها و زیرساخت‌های پزشکی امکان دسترسی به مراقبت‌های پزشکی را هم تحت تاثیر قرار داده‌اند.

در نهایت، فرانسه به عنوان یکی از نهادهای بین‌المللی از جنایت رژیم صهیونیستی در بمباران بیمارستان المعمدانی در غزه نه تنها نفرت می‌برد بلکه از این حملات وحشیانه نهایت نهیبت و نفرت را ابراز کرده و فریاد می‌زند که باید به این فاجعه پایان داده شود و حقوق بشر در هر نقطه‌ای از جهان رعایت شود.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *