ش. آوریل 13th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

میرسلیم: مشارکت در انتخابات پیش رو بیش از ۶۰ درصد خواهد بود

میرسلیم به عنوان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه طرح مسائلی مبنی بر فعال شدن یک جریان خالص‌ساز در کشور و حذف جریانات رقیب توسط این جریان یک ادعاست و اصلاً چیزی به عنوان خالص‌سازی وجود ندارد، در پیش‌بینی‌ از انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: پیش‌بینی می‌کنم انتخابات پیش رو انتخابات خیلی پرشور و موفقی خواهد بود و مشارکت قطعاً بیشتر از ۶۰ درصد خواهد بود.

وضعیت اقتصادی و سیاسی

مصطفی میرسلیم در گفت‌گو با ایسنا به اظهارات دبیرکل حزب موتلفه اسلامی پرداخت و اعتقاد دارد که مردم به دلیل خسارات دولت‌های یازدهم و دوازدهم، به اصلاحات و اعتدال متمایل نشده و مجلس دوازدهم به عنوان مجلسی اصولگرا شناخته خواهد شد. وی با اشاره به مسائلی همچون قضیه بنزین، به اشتباهات اصلاحات در دوره‌های گذشته اشاره کرد و بر اهمیت جمع‌آوری آثار خسارات تأکید کرد.

پیش‌بینی مشارکت بالا

وی در پاسخ به پرسش درباره پیش‌بینی‌اش از انتخابات، اظهار کرد: انتخابات پیش رو خیلی پرشور و موفق خواهد بود و مشارکت قطعاً بیشتر از ۶۰ درصد خواهد بود؛ این پیش‌بینی بر این اساس است که مردم ایران به خوبی آگاه هستند.

تنوع گرایشات سیاسی

نماینده مجلس درباره تنوع گرایشات سیاسی اظهار کرد: حتماً شاهد این تنوع خواهیم بود؛ حتی در بین اصولگرایان نیز اختلافات و تنوع وجود دارد. او افزود: با اصلاح‌طلبان کاری ندارم چراکه آنها بخت رای‌آوری ندارند؛ گرچه تعداد کمی از آنها در مجلس حاضر هستند و احتمالاً در دوره آینده نیز تعداد کمی از آنها در مجلس حضور خواهند داشت.

توصیه به داوطلبان

در پایان، میرسلیم به داوطلبان کاندیداتوری انتخابات مجلس دوازدهم توصیه کرد: به این افراد توصیه می‌کنم که اهمیت مجلس را درک کنند، زیرا مجلس جایگاه بسیار مهمی برای خدمت به مردم دارد.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *