چ. ژوئن 19th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

ملی‌پوش بسکتبال: سن بازیکن ملاک بازی کردنش نیست

در دنیای بسکتبال، مفهوم بازیکنان ملی‌پوش به طور کلی به معنای سن به عنوان معیار اصلی بازی کردن نیست. سینا واحدی، ستاره جوان تیم بسکتبال شهرداری گرگان، در یک نشست خبری پس از دیدار پررنگ تیمش مقابل النفت عراق، به اهمیت درخشش هر بازیکن در زمین اشاره کرد.

در دیدار پیروز ۱۰۰ – ۵۹ مقابل النفت عراق، واحدی تشویق‌های خود را به حریف می‌پرداخت و سپس به توضیحات خود درباره این دیدار مهم پرداخت. او تصریح کرد: “آن‌ها تیم خوبی بودند اما ما با عملکرد برجسته‌ای در این دیدار، به پیروزی اهمیت‌زیادی دست یافتیم.”

خوشحالی از نداشتن مصدومیت

واحدی از خوشحالی‌اش به خاطر نداشتن مصدومیت در تیم خود یاد کرد و به هم تیمی‌ها و بازیکنانش تبریک گفت. او افزود: “تمام بازیکنان ما در این دیدار به حلقه رسیده و عملکرد برجسته‌ای ارائه داده‌اند.”

مسیر به سمت قهرمانی

واحدی با بیان اینکه تیمش گام به گام به سمت قهرمانی حرکت می‌کند، اعلام کرد: “سعی خود را خواهیم کرد تا در ادامه مسابقات به عنوان قهرمان خارج شویم.”

نگاهی به بازیکنی جوان

این بازیکن ملی‌پوش به تجربه خود در سوپر لیگ غرب آسیا اشاره کرد و اظهار نمود: “در جهان بسکتبال امروز، سن بازیکنان دیگر معیار بازی کردن نیست. هر بازیکنی که بتواند بهترین عملکرد را ارائه دهد، در زمین به اثبات توانایی‌های خود می‌پردازد.”

تمرین و پیشرفت

واحدی افزود: “من تاکید دارم که با تمرین مداوم و ادامه روند بهبود خود، به همراه تیمم به کسب نتایج برتری دست پیدا خواهیم کرد.”

قدردانی از هواداران

در پایان، ستاره شهرداری گرگان از حضور هواداران خود در دیدار مهم مقابل النفت عراق قدردانی کرد و آن‌ها را یکی از دلایل موفقیت تیمش در تمام رقابت‌ها عنوان کرد.

با اظهارات سینا واحدی، رویکرد بسکتبال به عنوان یک ورزش جوانانه و پویا با تأکید بر توانایی‌ها و عملکرد بهترین‌ها، به واقعیت جدیدی پیوسته است.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *