چ. ژوئن 19th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

رونمایی از تاکسی‌های برقی پایتخت/ نوسازی ۱۰۰۰ تاکسی تا پایان سال

در یک اقدام مهم و کلان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد که تا پایان سال جاری، ۱۰۰۰ تاکسی در شهر تهران با استفاده از تسهیلات ویژه نوسازی خواهند شد. این اقدام جزو تدابیر شهرداری تهران در جهت مقابله با آلودگی هوا و فرسودگی خودروهای تاکسی محسوب می‌شود.

چشم‌انداز پاک و نوین: تاکسی‌های برقی در تهران

در آیین رونمایی از تاکسی‌های برقی، شادی مالکی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران، اعلام کرد: “آلودگی هوا همواره یکی از مسائل مهم تهران بوده است و تاکنون گام‌های مؤثری در جهت نوسازی تاکسی‌ها برداشته‌ایم. با تسهیلات ویژه صندوق کارآفرینی امید، تاکسیرانان به نوسازی ۱۰۰۰ تاکسی تا پایان سال پرداخته‌اند.”

همکاری با صنعت خودروسازی: قرارداد با چین

مالکی ادامه داد: “برای تحقق اهداف پاکسازی هوا، قراردادی با چین به امضاء رسیده است تا ۲۵ هزار تاکسی و ۱۰ هزار ون برقی وارد ناوگان شوند. امیدواریم با همکاری وزارت صمت، از تولیدات داخلی برقی هم بهره‌مند شویم.”

پیشروی در فناوری: تاکسی‌های برقی برای کاهش آلودگی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با تأکید بر اهمیت به‌روزرسانی فناوری در حوزه حمل‌ونقل عمومی، اظهار کرد: “استفاده از خودروهای برقی به عنوان یک راهکار مؤثر در کاهش آلودگی هوا و صوت مطرح است. این تاکسی‌های نوین نه تنها به نوسازی تاکسی‌ها کمک می‌کنند بلکه به تحقق هدف‌های محیط‌زیستی هم کمک می‌نمایند.”

آینده‌ای پاک با خودروهای برقی

مالکی ختم اظهارات خود را با نگاه به آینده‌ای پاک و نوین به وجود آورد و اعلام کرد: “تاکسی‌های برقی وارد ناوگان می‌شوند و با این تدابیر، آینده‌ای پاک با خودروهای برقی در تهران رقم خواهد خورد.”

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *