ش. آوریل 13th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

توسعه در دشتستان: اجرای پروژه‌های عمرانی در ۴۱ روستا

تاکید بر توسعه و آسفالت خیابان‌ها

فرماندار شهرستان دشتستان اعلام کرد که طرح‌های عمرانی در ۴۱ روستای این منطقه با پیشرفت قابل توجهی اجرایی شده‌اند. او با اشاره به اهمیت توسعه روستاها و تأکید بر اعتبارات تامین شده برای پروژه‌های روستایی، از اجرای موفق این طرح‌ها خبر داد.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان بوشهر افزود که طی ۲ سال اخیر، ۸۱ کیلومتر از معابر روستایی شهرستان دشتستان آسفالت شده است. این اقدام نه تنها بهبود ارتباطات مسکونی در مناطق روستایی را فراهم کرده بلکه به توسعه اقتصادی و اجتماعی نیز کمک کرده است.

مشارکت گسترده در تحقق اهداف عمرانی

با تأکید بر مشارکت دهیاری‌ها و استفاده از اعتبارات قیر رایگان، در ۴۱ روستای دشتستان پروژه‌های عمرانی اجرایی شده و بهبود زیرساخت‌ها به واقعیت پیوسته است.

توجه به ابعاد اجتماعی و اقتصادی

رئیس اداره عمران روستایی بنیاد مسکن استان بوشهر تصریح کرد که این پروژه‌های توسعه‌ای با اعتبار ۴۱ میلیارد تومان به دست آمده اند و به‌طور مستقیم به توسعه ابعاد اجتماعی و اقتصادی مناطق روستایی کمک کرده‌اند.

ساماندهی موثر برنامه‌های توسعه روستاها

با تأکید بر نقش بنیاد مسکن در تحول‌آفرینی مناطق روستایی، این اقدامات به ساماندهی موثر برنامه‌های توسعه روستاها کمک کرده و در پیشبرد اهداف توسعه پایدار و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها تأثیرگذار بوده است.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *