ش. آوریل 13th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

پرسپولیس تقویت نشود به مشکل می‌خورد

در گفت‌وگو با ایسنا، بازیکن پیشین پرسپولیس، مرتضی کرمانی مقدم، به ارزیابی از عملکرد تیم در بازی مقابل مس رفسنجان پرداخت. او اظهار کرد که با تساوی در این دیدار، پرسپولیس امتیازات حساسی را از دست داده است و اگر برنده شده بود، به سرعت به صدر جدول نزدیک می‌شد.

ضرورت تقویت در خطوط مختلف تیم

کرمانی مقدم بیان کرد: “اگر پرسپولیس در نیم فصل دوم خط جلو، دفاع، و کناره‌ها را تقویت نکند، با مشکلاتی مواجه خواهد شد.” او تأکید کرد که جلب بازیکنان با توانمندی‌های برجسته از جمله یحیی گل‌محمدی ضروری است.

تغییر در بازیکنان خارجی

کرمانی مقدم تصریح کرد: “ضرورت دارد بازیکن خارجی که عملکرد مثبتی ندارد، تغییر یابد و جایگزین مناسبی جایگزین شود.” او توصیه کرد که این تغییرات به جذب بازیکنان خارجی با تجربه و توانمندی افزوده شوند.

ارتقاء حالت احساسی تیم

کرمانی مقدم تأکید کرد که اگر پرسپولیس احساسی بازی نمی‌کند و به راحتی پنالتی نمی‌دهد، شرایط بهتری را در دست خواهد داشت. همچنین، نیاز به مدیریت بهتر در ضد حمله و تقویت مواقع خلق شده است.

تساوی عادلانه با مس رفسنجان

بازیکن پیشین پرسپولیس تصریح کرد: “تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود و مس رفسنجان در ضد حمله‌ها بهتر از پرسپولیس عمل کرد.” او افزود که شانس بازیکنان مس رفسنجان نقش مهمی در این دیدار داشته و شرایطشان بهبود یافته است.

نگاه به آینده: تقویت برای دستیابی به قهرمانی

به نظر کرمانی مقدم، تقویت در نیم فصل دوم ضروری است و در غیر این صورت، پرسپولیس با مشکلاتی روبه‌رو خواهد شد. او به تغییرات در خطوط مختلف تیم و جلب بازیکنان با توانمندی‌های برجسته اشاره کرد.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *