ی. جولای 14th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

پاداش برای مصرف کم‌مصرف گاز در ایلام

در این مقاله، نحوه‌ی دریافت پاداش برای مشتریان کم‌مصرف گاز در استان ایلام را بررسی می‌کنیم. مدیرعامل شرکت گاز ایلام، محمود کشاورز، در گفت‌وگو با ایسنا به جزئیات این برنامه پاداش‌دهی پرداخته است.

در این راستا، کشاورز بیان کرده است که مشترکانی که در بازه زمانی از ۱۵ آبان تا ۱۵ اسفند اقدام به کاهش ۱۰ تا ۳۵ درصدی مصرف گاز خود کنند، می‌توانند به عنوان مشمولان پاداش‌دهی محسوب شوند.

پاداش بر اساس درصد کاهش مصرف

به گفته کشاورز، برای مشترکانی که توانسته‌اند در بازه معین مصرف خود را نسبت به سال گذشته کاهش دهند، بیش از ۵ برابر هزینه فرآورش تولید گاز به عنوان پاداش پرداخت می‌شود. این اقدام نه تنها به ارتقاء کم‌مصرفی گاز کمک می‌کند بلکه مشتریان را تشویق به ادامه این الگوی مصرف می‌کند.

الزامات برای مشترکان اداری

مدیرعامل شرکت گاز ایلام تأکید کرده است که مشترکان اداری نیز باید حداقل ۸۰ درصد مصرف خود را در سال گذشته داشته باشند. در غیر این صورت، آن‌ها با جریمه تعرفه ۵۰ درصدی مواجه خواهند شد. این اقدامات به منظور تشویق مشترکان اداری به بهره‌وری بیشتر از گاز و کاهش مصرف انرژی می‌باشد.

تشویق مشترکان صنعتی

کشاورز با اشاره به مشترکان صنعتی با مصرف بالا، اظهار کرده است که در صورتی که این مشترکان نیز نسبت به کاهش مصرف خود اقدام کنند، به آن‌ها مشوقات تشویقی اعمال خواهد شد. این تدابیر به عنوان یک انگیزه قوی برای صنایع با مصرف بالا عمل می‌کند تا به سوی مصرف پایدار گام بردارند.

نتیجه‌گیری

به طور کلی، برنامه پاداش‌دهی برای مشتریان کم‌مصرف گاز در استان ایلام یک گام مثبت در راستای حفظ محیط زیست و بهره‌وری انرژی است. این اقدامات نه تنها به افزایش آگاهی از اهمیت مصرف کم‌مصرف گاز کمک می‌کند بلکه به مشتریان این امکان را می‌دهد که از پاداش‌های اقتصادی نیز بهره‌مند شوند.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *