چ. جولای 17th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

وزیر آموزش و پرورش به مقام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کرد 

وزیر آموزش و پرورش با ادای احترام به مقام شامخ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان، پیامی از اراده و ارادت به شهدا و اساتید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ارسال کرد. این حضور نشان از تجدید میثاق با اهداف بلند شهدا و تکریم آنها برای ارتقاء ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس است.

نثار گل و عطرافشانی به سردار دل‌ها

رضامراد صحرایی، مدیر کل شهید آموزش و پرورش استان کرمان، پس از قرائت فاتحه، با عطرافشانی و نثار گل به مزار شهید حاج قاسم سلیمانی، ارادت و احترام خود را به این شخصیت بزرگ انقلاب و دفاع مقدس ابراز کرد.

برنامه‌های اجتماعی و آموزشی وزیر در کرمان

حضور در اجتماع بزرگ دختران حاج قاسم، یکی از برنامه‌های مهم وزیر آموزش و پرورش در کرمان است. با بیش از ۴۰۰۰ دانش آموز، این برنامه با هدف ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی و تقویت ارتباط با شهدا برگزار می‌شود.

پروژه‌های آموزشی بزرگ در سطح کشور

حضور در آیین افتتاح هنرستان ۱۲ کلاسه زنده‌یاد راضیه شوروئیه و افتتاح مجتمع آموزشی ۴۱ کلاسه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نشان از تعهد به بزرگترین پروژه‌های آموزشی در سطح کشور دارد. این پروژه‌ها نه تنها به توسعه زیرساخت‌های آموزشی کمک می‌کنند بلکه نقش مهمی در افزایش سطح دانش و فرهنگ جامعه دارند.

دیدار با خانواده شهید فرهنگی

در سفر استانی، دیدار با خانواده شهید فرهنگی محمدرضا کاظمی نیز از جمله برنامه‌های وزیر آموزش و پرورش بوده است. این دیدار نشان از اراده به تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده شهدا در حوزه آموزش و پرورش دارد.

وزیر آموزش و پرورش با این حضورها نه تنها نسبت به اهمیت حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تأکید کرده بلکه به توسعه آموزش و پرورش با رویکردی جدید نیز اشاره نموده است. این برنامه‌ها با محوریت ترویج ارزش‌های انقلابی و ارتقاء سطح آموزش در کشور، تحولی مثبت در حوزه آموزش و پرورش ایجاد خواهند کرد.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *