ج. آوریل 19th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

عصبانیت سرمربی النصر: موفقیت تیم و انتقادات هواداران

بازی زیبا و پیروزی ارزشمند تیم النصر در مقابل الفیحاء!

موفقیت در آسمان لیگ عربستان

در بازی حساس هفته یازدهم لیگ عربستان، تیم النصر موفق به کسب پیروزی سه بر یک مقابل الفیحاء شد. این پیروزی نشان‌دهنده عملکرد بی‌نقص این تیم در آخرین دوره مسابقات بوده است. النصر در ۱۳ بازی اخیر خود ۱۲ بار پیروزی جشن گرفته و تنها یک بار با تساوی مواجه شده است.

انتقادات هواداران و واکنش سرمربی

اما با وجود این موفقیت‌ها، انتقادات هواداران به خصوص در خصوص عملکرد خط دفاعی تیم، سرمربی را به عصبانیت وا داشته است. در نشست خبری پس از بازی، سرمربی النصر، کاسترو، به انتقادات پاسخ داد. او از خوبی‌های حمله تیم یاد کرد و از تمرکز هواداران بر روی مسائل منفی خط دفاعی شکایت کرد.

تلاش بی‌وقفه تیم و فشارهای فوق‌العاده

سرمربی النصر ادامه داد: “بازیکنان تحمل فشارهای فوق‌العاده را دارند. آنها حتی پس از بازگشت از تیم ملی، با انگیزه بالا به تمرینات ادامه می‌دهند و به پیروزی می‌رسند. اگر از عملکرد ما راضی نیستید، لطفاً یک مربی بهتر بیاورید. ما یک خانواده هستیم و همگی برای موفقیت النصر و خوشحالی هواداران تلاش می‌کنیم.”

خط دفاعی و آینده روشن

سرمربی تیم افزود: “واقعیت این است که نقاط قوت ما در حمله قرار دارد، اما ما همچنان در کارهای دفاعی نیز عالی عمل می‌کنیم. ما به عنوان یک کادر فنی، بی‌وقفه تلاش می‌کنیم تا تیم را به موفقیت برسانیم. از حمایت شما هواداران هم بی‌نهایت سپاس‌گزاریم و امیدواریم که از حمایت خود ادامه دهید تا با توانایی‌های تیم، در آینده‌ای روشن برخورد کنیم.”

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *