پ. جولای 25th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

اجرای اولین طرح کلید به کلید همزمان با سفر رئیس جمهور به استان زنجان


ایسنا/زنجان – مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان اعلام کرد: همزمان با دور دوم سفر رئیس جمهور به استان زنجان، طرح کلید به کلید در زنجان اجرا شد.

اصغر اسماعیلی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طرحی در راه و شهرسازی با عنوان طرح «کلید به کلید» اجرا شد و واحدهای مسکونی که در بخش‌های ناکارآمد شهری هستند با شرایط خاص جابه‌جا می‌شوند.

وی اظهار کرد: افرادی که واحدهای مسکونی در محله ناکارآمد شهری دارند، قیمت کارشناسی با ۱۵ درصد افزایش، نسبت به زمین یا واحدی که راه و شهرسازی تحویل می‌دهد با ۴۰ درصد کاهش قیمت کارشناسی، برای این افراد به صورت طرح کلید به کلید تبادل واحد می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: در کوی زیتون و سایت‌های دیگر که طرح نهضت ملی مسکن اجرا می‌شود بخشی به صورت مجزا و خارج از تعداد واحدهای پیش‌بینی شده برای سایر متقاضیان نهضت ملی مسکن، برای جابه‌جایی ساکنان کوی فلسطین در نظر گرفته شده است.

اسماعیلی، با بیان اینکه واحدهای نهضت ملی مسکن برای جابه‌جایی ساکنین کوی فلسطین به صورت پراکنده در همه پروژه‌ها دیده شده و براساس زمان‌بندی که انجام گرفته جابه‌جا می‌شوند، اظهار کرد: پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان که به مرحله واگذاری می‌رسند ساکنان کوی فلسطین هم طبق زمان‌بندی و برنامه‌ریزی انجام گرفته جابه‌جا می‌شوند و بر اساس این طرح چهار خانواده از ساکنان کوی فلسیطن به پروژه‌های نهضت ملی مسکن انتقال داده شدند.*

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *