چ. جولای 17th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

دربی 102 با طعم Var و قضاوت بنیادی فر

1 دقیقه خوانده شده

در دیدار ۱۰۲ اسطوره داربی استقلال و پرسپولیس، تصمیم به اجرای داوری با VAR گرفته شده است. خداداد افشاریان، رییس کمیته داوران، اعلام کرده است که داوری این دیدار به عهده محمد بنیادی‌فر، داور با تجربه با لایسنس VAR خواهد بود. این تصمیم بر افزایش کیفیت داوری و عدالت در دیدارهای این اهمیتی تأکید دارد.

ارتقاء با تکنولوژی: حضور VAR در دیدار

استفاده از سیستم VAR در دیدار ۱۰۲ اسطوره داربی نشان‌دهنده ارتقاء در داوری و افزایش دقت در تصمیم‌گیری است. این تکنولوژی به داوران کمک می‌کند تا با دقت بیشتری به وضعیت‌ها و صحنه‌های مختلف بازی نگاه کنند و تصمیمات صحیح‌تری اعلام کنند.

حضور تنها داور لایسنس‌دار VAR در ایران

بنیادی‌فر به عنوان تنها داور ایرانی با لایسنس VAR انتخاب شده است. این امر نشان از توانایی و تجربه او در استفاده از این تکنولوژی پیشرفته داوری دارد. دو داور عراقی نیز در اتاق VAR به او کمک خواهند کرد تا بهترین تصمیمات را اتخاذ کند.

مهم‌ترین دیدار فوتبال ایران: داربی ۱۰۲

داربی ۱۰۲ استقلال و پرسپولیس به عنوان یکی از مهم‌ترین دیدارهای فوتبال ایران شناخته می‌شود. تصمیم به استفاده از VAR در این دیدار نشان از تلاش برای افزایش عدالت و رونق بازی دارد.

با این تصمیمات، امیدواریم که دیدار ۱۰۲ اسطوره داربی با حضور VAR، یک صفحه جدید در تاریخچه داوری فوتبال ایران باشد و به رونق و شور بازی افزوده شود.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *