ش. آوریل 20th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین – زنجان: ۱۱ مصدوم و حوادثی از خودروهای پراید، اتوبوس و کامیون

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش ایسنا، در ساعات ابتدایی صبح امروز در اتوبان قزوین – زنجان، یک حادثه تصادف زنجیره‌ای شدید جوانه‌زنی کرد. سه خودروی پراید، یک اتوبوس و یک کامیون در فاصله چند کیلومتری از یکدیگر برخورد کردند، این حادثه باعث شد که ۱۱ نفر از مسافران این خودروها مصدوم شوند.

جزئیات حادثه

حادثه در ساعت ۰۲:۰۹ بامداد امروز (۸ آبان‌ماه) رخ داد. سه دستگاه خودرو، پراید، اتوبوس و کامیون، در عوارضی لاین شمالی اتوبان قزوین – زنجان با یکدیگر برخورد کردند. این تصادف زنجیره‌ای فاصله‌ای ۴ کیلومتری از زنجان را تکان داد.

مصدومان و وضعیت آنها

به‌طور کلی، ۱۱ نفر در این حادثه مصدوم شدند، که ۸ نفر از آنها خانم و ۳ نفر آقا بودند. خوشبختانه، این حادثه به فوتی منجر نشد. مصدومان فوراً پس از وقوع حادثه اقدامات اولیه‌ای دریافت کردند و سپس با آمبولانس‌های صبا، مروارید و فاتح به بیمارستان موسوی زنجان منتقل شدند.

تلاش‌های اورژانس و اعزام آمبولانس‌ها

تیم‌های اورژانس با فوریت عمل کرده و ۳ آمبولانس با نام‌های صبا، مروارید و فاتح به محل حادثه اعزام شدند. این تدابیر سریع واکنش، به مصدومان این اتفاق تسهیلات لازم فراهم کرد و آنها را به بیمارستان منتقل ساخت.

خاتمه

به طور خلاصه، حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین – زنجان، با برخورد سه خودرو، پراید، اتوبوس و کامیون، منجر به ۱۱ مصدوم شد. تیم‌های اورژانس با اعزام سریع آمبولانس‌ها و اقدامات فوری، مصدومان را به بیمارستان منتقل کردند. خوشبختانه، این حادثه به فوتی نیleadحد و همگی در حال درمان و بهبودی هستند.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *