چ. جولای 17th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

بهره‌برداری از ۳۰ پروژه شهری و ۲ ایستگاه مترو تا پایان سال در منطقه 5


در حاشیه افتتاح ۵۰ پروژه شهری در منطقه ۵ تهران، شهردار این منطقه با افتخار اعلام کرد که تاکنون ۴۶ پروژه توسعه محلی با مشارکت و ایده‌های ارزشمند مردم به بهره‌برداری رسیده‌اند. این پروژه‌ها علاوه بر ایجاد تحولات ملموس در منطقه، به اقتصاد منطقه نیز یک افزوده ارزش بیفزایند.

بوستان انارستان: یک گوهر سبز در قلب منطقه

با افتتاح بوستان انارستان، منطقه ۵ به افتخاری دیگر دست یافت. این بوستان با درختان مثمری از جمله انار، انجیر، گردو و سیب، به یک مرکز سبز و آرام برای ساکنان تبدیل شده است. تمام معابر و خدمات در این بوستان با توجه به نیازهای معلولان مناسب‌سازی شده و این تدابیر نشان از توجه به رفاه و راحتی اهالی منطقه دارد.

پیشرفت ۹۶ درصدی در پروژه‌های توسعه محلی

شهردار منطقه ۵ با افتخار اعلام کرد که پروژه‌های توسعه محلی در این منطقه به پیشرفت ۹۶ درصدی رسیده است. این پیشرفت نه تنها نمایانگر کارآیی در اجرای طرح‌هاست بلکه نشان‌دهنده تعهد مسئولان به توسعه پایدار و بهبود زندگی شهروندان.

گام‌های بلند در توسعه منطقه

با افتتاح ۳۰ پروژه شهری و افتتاح دو ایستگاه مترو از خط ۶ تا پایان سال، منطقه ۵ تهران گام بلندی در جهت توسعه و پیشرفت برداشته است. این اقدامات همچنان ادامه خواهند داشت و به همراه همکاری مستمر با مردم، زندگی در این منطقه را دلچسب‌تر و راحت‌تر خواهند کرد.

پویش آزادسازی زندانیان زن: دغدغه اجتماعی

شهردار منطقه ۵ به موضوعات اجتماعی نیز توجه ویژه‌ای دارد. از جمله اقدامات این منطقه، پویش آزادسازی زندانیان زن است که با همکاری خیرین، حدود ۲۰۰ زندانی زن از زندان آزاد شده‌اند. این اقدام نه تنها نمونه‌ای از مسئولیت اجتماعی مسئولان است بلکه نشان از توجه به حقوق انسانی و بهبود شرایط زندگی افراد جامعه.

در کل، تحولات چشمگیر در منطقه ۵ تهران نشان از عزم و اراده قابل تحسین مسئولان و مشارکت فعّال مردم در ساخت یک شهر بهتر دارد. این پیشرفت‌ها باعث افتخار شهروندان و تعزیز هویت منطقه ۵ می‌شود.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *