د. آوریل 15th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

۵ کارگر گرفتار در منبع پمپاژ نفت کوهدشت/ فرماندار: شانس زنده‌ماندن این افراد بسیار ضعیف است

توسعه‌های ناگوار در منبع پمپاژ نفت برد اسپی گندابه کوهدشت باعث گرفتاری ۵ کارگر شده و شانس زنده‌ماندن آن‌ها به شدت ضعیف است. در اینجا، جزئیات بیشتری از عملیات نجات و علت این حادثه گزارش خواهیم کرد.

“تدابیر نجات و پاسخ به بحران در منبع پمپاژ نفت”

اقدامات فوری برای بیرون آوردن گرفتاران

عملیات نجات توسط تیم‌های امدادی تخصصی شرکت نفت از استان‌های مرکزی و کرمانشاه شروع شده است. تلاش‌های هماهنگ برای افزایش شانس زنده‌ماندن افراد در حال ادامه دارد.

عدم توانایی تیم‌های اورژانس در ورود به محل حادثه

تیم‌های آتش‌نشانی و اورژانس به دلیل تخصصی بودن کار نتوانستند وارد شوند. ارتباطات با تیم‌های عملیاتی تخصصی نجات توسط شرکت نفت انجام شد.

“علل حادثه و اقدامات بعدی”

علت گرفتاری کارگران

با توجه به سمی بودن مواد در منبع، حادثه به عنوان نتیجه لایروبی به داخل مخزن پمپاژ رخ داده است. علت این حادثه در اقدامات کارشناسی متخصصین شرکت نفت بررسی خواهد شد.

تدابیر برای تخلیه نفت از مخزن

گروه‌های استانی از تهران، خوزستان و مرکزی در حال رسیدن به صحنه حادثه هستند. عملیات تخلیه نفت به دلیل ضریب خطر بالا ایمنی بسیار حساسی دارد و نیاز به تدابیر خاص دارد.

“پایان عملیات و چالش‌های ادامه”

تخلیه نفت و چالش‌های ورود به مخزن

عملیات تخلیه نفت آغاز شده و به دلیل وجود گازهای سمی، ورود به مخزن با چالش‌های بسیاری همراه است. این وضعیت پس از تخلیه نیز با چالش‌های ادامه روبرو خواهد شد.

افزایش ضریب ایمنی در مواجهه با گازهای سمی

فرماندار کوهدشت با ابراز تأسف به شدت سوگند به ایمنی داد و بیان کرد که با توجه به گازهای فوق‌العاده سمی، شانس زنده‌ماندن کارگران بسیار کم است.

نتیجه‌گیری:

در پایان، باید به اهمیت تدابیر ایمنی و هماهنگی دستگاه‌های نجات در مواجهه با بحرانات نفتی اشاره کرد. این حادثه نشان‌دهنده نیاز به بررسی دقیق و اجرای استانداردهای ایمنی در صنعت نفت است تا از وقوع حوادث ناخواسته جلوگیری شود.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *