پ. جولای 25th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

ساخت پنج هنرستان جدید در لرستان

استاندار لرستان اعلام کرد: پنج هنرستان جدید در حال احداث در استان هستند، اقدامی که با تغییر کاربری فضاهای دیگر به عنوان فضای هنرستانی نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

فرهاد زیویار در جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان تأکید کرد: توسعه راهیان نور و پیشرفت نیازمند همکاری دستگاه‌های اجرایی است تا این موضوع به نحو مؤثری پیگیری شود.

اهمیت آموزش‌های مهارتی

استاندار در خصوص آموزش‌های مهارتی در هنرستان‌ها بیان کرد: این مسأله باید در مصوبات شورای آموزش و پرورش جای بگیرد و با تأمین اعتبار، مسیر اجرایی خود را طی کند.

تغییر کاربری فضاها به هنرستان‌ها

تاکید بر تغییر کاربری فضاها به منظور احداث هنرستان‌ها در شهرستان‌ها، یک گام مهم برای گسترش زیرساخت‌های آموزش هنری است.

نقش مولدسازی در تأمین فضای هنرستانی

استاندار با تشویق به شدت به مولدسازی تأکید کرد: مولدسازی را باید با جدیت مدیریت کرد و این مهم نباید در دایره تعصبات و مشکلات اداری فراموش شود.

بهره‌گیری از ساختمان‌های بلا استفاده

استفاده از ساختمان‌های بلا استفاده به عنوان فضای آموزشی، راهی عالی برای تأمین نیازهای آموزش و پرورش است. این شیوه می‌تواند به عنوان راهکاری سریع و کارآمد برای برطرف کردن نقصان زیرساختی در حوزه آموزشی مورد استفاده قرار گیرد.

توجه به نیروی انسانی

به جای تمرکز بر ساختمان‌های کلنگی، نیازمند توجه به نیروی انسانی موثر و تربیت شده هستیم. این نگرش نیازمند تحولی در نگاه‌ها به مدیریت و آموزش است.

تاکید بر مدیریت مؤثر و اجرای قوانین بهینه در زمینه آموزش و پرورش می‌تواند به توسعه هنرستان‌ها در استان لرستان کمک بسیاری کند و باعث افزایش کیفیت آموزش هنری در این منطقه گردد.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *