ی. جولای 14th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

رگبار باران و رعد و برق در برخی نقاط کشور، کاهش نسبی دما در سواحل شمالی

رئیس مرکز پیش‌بینی هوا: احتمال بارش تگرگ در برخی مناطق

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید در برخی از نقاط کشور طی امروز و فردا خبر داد.

به گزارش ایسنا، صادق ضیاییان در تشریح وضعیت جوی امروز پنجشنبه 21 تیر ماه اظهار داشت: در برخی مناطق شمال غرب، ارتفاعات رشته کوه البرز به ویژه در استان‌های مازندران، سمنان، خراسان شمالی و گلستان، همچنین ارتفاعات غرب و جنوب کرمان، شمال هرمزگان و شرق فارس شاهد رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید خواهیم بود.

وی ادامه داد: این وضعیت جوی در روز جمعه 22 تیر ماه در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی در مازندران، ارتفاعات شمالی استان‌های البرز و تهران، برخی نقاط مازندران، گلستان و سمنان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی، همچنین ارتفاعات شمال کرمان، شمال هرمزگان و شرق فارس به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب شدت خواهد یافت و احتمال بارش تگرگ نیز در برخی از این مناطق وجود دارد.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: طی این مدت کاهش نسبی دما در سواحل شمالی و شمال شرق کشور و دامنه‌های جنوبی البرز رخ خواهد داد.

ضیاییان در خصوص وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران روز جمعه صاف تا کمی ابری و غبارآلود خواهد بود و در بعد از ظهر با وزش باد و گرد و خاک همراه خواهد شد. این وضعیت برای روز شنبه 23 تیر ماه نیز پیش‌بینی می‌شود.

گرم‌ترین نقطه کشور طی 24 ساعت آینده

وی در پایان گرم‌ترین نقطه کشور طی 24 ساعت آینده را اهواز با بیشینه دمای 51 درجه سانتیگراد اعلام کرد.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *