ی. جولای 21st, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

دعوت ۱۷ بازیکن به تیم ملی والیبال


در آستانه برگزاری مسابقات حساس لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴، کادر فنی تیم ملی والیبال ایران لیست ۱۷ بازیکن برگزیده برای شرکت در اولین دوره اردوی آماده‌سازی را اعلام کرد. این دعوت‌نامه‌ها نوید دوران جدیدی برای والیبال ایران می‌دهد و هدف از آن، آماده‌سازی بازیکنان برای یکی از مهم‌ترین تورنمنت‌های پیش‌رو است که نقش کلیدی در کسب سهمیه المپیک پاریس دارد.

ترکیب بازیکنان: جوانان و استعدادهای درخشان

اهمیت لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴

این رقابت‌ها که از اول خردادماه در برزیل و ترکیه آغاز می‌شوند، آخرین فرصت برای کسب بلیت حضور در المپیک پاریس به شمار می‌روند. با توجه به حساسیت این دوره از مسابقات، انتخاب و آماده‌سازی بازیکنان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

فهرست بازیکنان دعوت شده

کادر فنی به رهبری موریس موتا پائر، با همکاری مربیان ایرانی و برزیلی، با دقت و وسواس تیمی از جوانان بااستعداد و بازیکنان باتجربه را برای حضور در این اردو انتخاب کرده‌اند. این انتخاب نشان‌دهنده تمرکز بر تلفیق تجربه و جوانی و همچنین ایجاد فرصت برای استعدادهای جدید است.

جزئیات برنامه اردو و آماده‌سازی

بازیکنان دعوت شده موظف هستند تا صبح روز شنبه ۱۸ فروردین، خود را به کادر فنی در سالن فدراسیون والیبال معرفی کنند. پیمان اکبری به همراه تیم مربیان متشکل از نوید مشجری، عبدالرضا علیزاده، علی فتاحی و امیر ملک‌زاده، مسئولیت هدایت این دوره از اردو را برعهده خواهند داشت.

برنامه‌ریزی برای بازیکنان فینالیست و لژیونرها

بازیکنان تیم‌های فینالیست و بازیکنان مشغول در لیگ‌های خارجی در مراحل بعدی و پس از پایان تعهدات باشگاهی و استراحت کافی، به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد. این امر نشان از برنامه‌ریزی دقیق کادر فنی برای بهره‌برداری از تمام پتانسیل‌ها و آمادگی بازیکنان است.

نتیجه‌گیری

اعلام فهرست ۱۷ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال ایران نقطه آغازین برای مسیری است که با هدف رسیدن به قله‌های جدید در والیبال جهانی و کسب بلیت المپیک پاریس ترسیم شده است. این دوره از آماده‌سازی، زمینه‌ساز رقابت‌هایی نفس‌گیر و دیدنی در لیگ ملت‌های والیبال خواهد بود و شور و هیجان والیبال را به تمام جهانیان نشان خواهد داد.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *