ش. آوریل 20th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

خشم عربستان از سورپرایز قرعه‌کشی و پاسخ قاطع رئیس AFC

1 دقیقه خوانده شده


رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا اطمینان داده است که در قرعه‌کشی دور یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، هیچ سورپرایزی وجود ندارد. این اظهارات باعث شده تا خشم عربستان بالا برود و شیخ سلمان آل خلیفه نیز با پاسخ قاطع خود، این امر را تایید کند.

تعیین تکلیف تیم‌ها

تکلیف هشت تیم وارد مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب مشخص شده است. تیم‌های برتر از مرحله گروهی شامل الهلال، الاتحاد، النصر، العین و نسف‌قارشی به عنوان تیم‌های نخست و تیم‌های سپاهان، الفیحاء و نوبهار به عنوان تیم‌های دوم به دور بعد راه یافته‌اند.

سورپرایز قرعه‌کشی واکنش عربستان

گزارش‌ها حاکی از سورپرایزی در قرعه‌کشی اعلام شده بود که باعث خشم عربستان شده است. این کشور ترجیح می‌دهد تیم‌های بزرگ عربستانی در مراحل بعدی به یکدیگر برخورد نکنند. این احتمال بر اساس اطلاعاتی بود که AFC قصد داشت تغییراتی در قرعه‌کشی اعمال کند.

واکنش قاطع رئیس AFC

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با واکنش قاطع خود اظهار کرده است که هیچ تغییری در قرعه‌کشی اتفاق نخواهد افتاد. او تأکید دارد که کمیته اجرایی پیش از این سازوکار قرعه‌کشی را تعیین کرده و همه به آگاهی از آن دارند. نتیجه این اقدام باعث قرارگیری تیم‌های مهم عربستانی در یک سایه قرار می‌گیرد.

نگاهی به آینده

تیم‌های سپاهان، نسف‌قارشی، الفیحاء و نوبهار در سید دو و تیم‌های الهلال، النصر، الاتحاد و العین هم در سید یک قرار خواهند گرفت. این موقعیت باعث می‌شود در مرحله حذفی، تیم‌های بزرگ عربستانی به یکدیگر برخورد کنند.

ختم مقاله

تصمیم قاطع رئیس AFC نشان‌دهنده استقامت در سازوکار قرعه‌کشی و عدم تغییرات ناگهانی است. این امر نشان از پایبندی به اصول و ترتیبات موجود دارد و مناسب برای حفظ عدالت در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا است.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *