ی. جولای 21st, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

۵۰ تن مرغ منجمد در بازار ایلام توزیع می‌شود


در اقدامی قابل توجه از سوی جهاد کشاورزی استان ایلام، آمادگی کامل برای توزیع وسیع مرغ و گوشت قرمز منجمد به منظور تنظیم بازار و تامین نیازهای شهروندان ایلامی اعلام شده است. این برنامه توزیع با هدف کاهش فشار اقتصادی بر خانواده‌ها و اطمینان از دسترسی آنان به مواد غذایی با کیفیت و به قیمت مناسب صورت می‌گیرد.

توزیع گسترده مرغ و گوشت قرمز

حشمت عزیزان، رییس جهاد کشاورزی استان ایلام، از توزیع ۵۰ تن مرغ منجمد و ۱۷ تن گوشت قرمز در بازار ایلام خبر داده است. این اقدام، در راستای پاسخگویی به نیاز مصرف‌کنندگان و تنظیم بازار در آستانه شب‌های عید و ماه مبارک رمضان صورت می‌گیرد.

.

قیمت‌های مصوب و دسترسی آسان

بر اساس اعلام رییس جهاد کشاورزی استان، قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز منجمد ۲۷۵ هزار تومان و هر کیلوگرم مرغ منجمد ۶۵ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین شده است. این قیمت‌ها با هدف تسهیل دسترسی عموم مردم به مواد غذایی اساسی و جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در بازار اعمال می‌شود.

توزیع میوه‌های تنظیم بازاری

علاوه بر مرغ و گوشت قرمز، امروز بیش از ۵۰ تن سیب و پرتقال در قالب میوه تنظیم بازاری به عاملین توزیع تحویل داده شده است. این اقدام با هدف تنظیم بازار شب عید و ماه مبارک رمضان صورت گرفته و قرار است توزیع میوه‌های تنظیم بازاری تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد.

اطمینان از تامین کافی مواد غذایی

با بیش از ۳۰۰ تن سیب و پرتقال ذخیره‌سازی شده توسط تعاون روستایی استان، اطمینان حاصل می‌شود که شهروندان استان ایلام در طول این دوره حساس، دسترسی کافی به مواد غذایی اساسی داشته باشند. این تدابیر نشان از برنامه‌ریزی و تلاش جهاد کشاورزی برای حمایت از مصرف‌کنندگان و تامین امنیت غذایی در استان است.

نتیجه‌گیری

تلاش‌های جهاد کشاورزی استان ایلام برای توزیع مواد غذایی اساسی و میوه‌های تنظیم بازاری، به ویژه در آستانه شب‌های عید و ماه مبارک رمضان، اقدامی حیاتی برای تامین نیازهای شهروندان و تنظیم بازار است. این اقدامات نه تنها به کاهش فشار اقتصادی بر خانواده‌ها کمک می‌کند، بلکه در جهت حمایت از آسایش و رفاه عمومی گام برمی‌دارد.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *