ج. آوریل 19th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

سید حسن نصرالله: امید و قدرت مقاومت در برابر تهاجمات رژیم صهیونیستی

ملاقات حساس و تاثیرگذار

در یک دیدار مهم بین حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران، و سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، تحولات فعلی منطقه و به‌ویژه وضعیت فلسطین پس از حمله طوفان‌الاقصی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این دیدار، تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه، جنایات ناجوانمردانه علیه غیرنظامیان و مسجدالاقصی، و آمادگی گروه‌های مقاومت فلسطینی برای مقابله با این تهاجمات به دقت بررسی شد.

تلاش‌ها و تحرکات دیپلماتیک ایران

وزیر امور خارجه ایران در این دیدار به تلاش‌ها و تحرکات دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران پرداخت و از رایزنی‌های فعال با کشورهای مختلف و سازمان‌های بین‌المللی خبر داد. همچنین، تشکیل جلسه اضطراری وزرای خارجه سازمان همکاری اسلامی به منظور توقف فوری جنایات رژیم صهیونیستی و ارسال کمک‌های بشردوستانه به مردم غزه مورد بررسی قرار گرفت.

وحدت و انسجام در برابر ستم

در این دیدار، حمایت گسترده مردمی از مقاومت فلسطینی در سراسر جهان مورد تجلیل قرار گرفت و بر ضرورت وحدت و انسجام ملت‌ها و دولت‌های اسلامی در مقابله با تهاجمات رژیم صهیونیستی تأکید شد. سید حسن نصرالله با اطمینان اعلام کرد: “وضعیت مقاومت عالی است و همه سناریوها کاملاً آماده‌اند.”

پایانی برای امید به آینده

در پایان این دیدار، پیام قوت و امید از سوی سید حسن نصرالله برای آینده‌ای روشن‌تر و مقاومتی‌تر در برابر تهاجمات ناعادلانه رژیم صهیونیستی به دنیا منتقل شد. امیدواریم که این انسجام و مقاومت، مسیری نو به سوی عدالت و آزادی در فلسطین رقم بزند و مردم این سرزمین بالاترین اراده‌ی خود را برای آینده‌ی خود اعلام کنند.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *