ش. آوریل 20th, 2024

مجله خبری جوان آنلاین

آخرین اخبار ایران و جهان

القسام: مقاومت برای ناکام گذاشتن روش‌های فریبنده دشمن هوشیار است

گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس، اعلام کردند که مقاومت با هوش و هوشیاری به دام افتادن در برابر روش‌های فریبنده دشمن را ناکام می‌گذارد.

تاکتیک‌های فریبنده دشمن

منابع در گردان‌های القسام اظهار کردند که دشمن با استفاده از ربات‌ها و تکنیک‌های صوتی تانک‌ها و خودروها، تلاش می‌کند نیروهای مقاومت را به دام بیندازد. این تلاش‌ها به هدف افشای مکان‌های مخفی مقاومت انجام می‌شود، اما مقاومت با هوش و ایستا مقابله می‌کند.

شکار پهپاد اسرائیلی در شمال نوار غزه

گردان‌های القسام به تازگی اعلام کردند که یک پهپاد اسرائیلی را که در بیت حانون در شمال نوار غزه در حال انجام مأموریت اطلاعاتی بود، شکار کردند.

پاسخ متقابل با حملات خمپاره‌ای

به پیشنهاد گردان‌های القدس، تجمع نظامیان ارتش اشغالگر را در مناطق جنوب نوار غزه به عنوان هدف حملات خمپاره‌ای قرار دادند. این حملات به عنوان پاسخ به جنایت‌های صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان انجام می‌شود.

حملات مؤثر در انواع وسایل نظامی

گردان‌های شهدای الاقصی و القسام اقدام به هدف‌گذاری دقیق خودروهای نظامی اسرائیلی با گلوله‌های آرپی جی و راکت‌ها کردند. این حملات نشان از توانمندی مقاومت در مواجهه با اشغالگران دارد.

ادامه مقاومت در شرایط دشوار

در حالی که جنگ در نوار غزه به ۸۹ روز ادامه دارد، مقاومت با بمباران‌های مکرر و تحت فشار قرار گرفته، اما هویت و اراده مقاومت به شکل قابل توجهی تقویت یافته است.

آمار تلفات اشغالگران

به گزارش وزارت بهداشت نوار غزه، تلفات اشغالگران از ابتدای جنگ تاکنون به ۲۲,۳۱۳ شهید و ۵۷,۲۹۶ زخمی رسیده است. این آمار نشان‌دهنده ادامه ضرب‌الاجل در مواجهه با نیروهای اشغالگر است.

تشدید اوضاع با ترور صالح العاروری

تشدید اوضاع با ترور صالح العاروری، معاون دفتر سیاسی حماس در حومه بیروت، جلب توجه به تشدید اوضاع در منطقه می‌کند.

مقاومت متجاوزان با ادامه حملات

مقاومت با ادامه حملات هوایی و توپخانه‌ای در نوار غزه، ادامه مقاومت خود را در برابر اشغالگران اعلام کرده و تصمیم به ناکامی روش‌های فریبنده دشمن گرفته است.

با احترام ، مجله خبری جوان آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *